تازه های سایت
روز جانباز
پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت روز جانباز
امروز جانبازها وقتی به طور متمایز در جامعه نشان داده شوند، معرفی بشوند، تجلیل بشوند، احترام بشوند و مورد تکریم قرار بگیرند، این به معنای به میان آوردن تمثل واقعی ایثار است.

                                             
 مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
                                                                                                                
چهارم شعبان المعظم سالروز ولادت با سعادت علمدار حماسه ی جاودان کربلای معلا، حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام) را صمیمانه تبریک و تهیت عرض می نمایم.
فرا رسیدن این روز میمون و مبارک، مایه ی مباهات و افتخار تمامی آزاد اندیشانی است که طریق عافیت را یافته و با ابراز ارادت خاصه به مقام والای حضرت عباس بن علی که حمد و ثنای الهی بر او باد، شهد شیرین و گوارای ولایتمداری را بر کام خود می چشانند، تا از لذّت و آرامش، غرور و خود باوری متنعم گردند.
درود بیکران نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) و ائمه ی معصومین (علیهم السلام) بر شما جانبازان سرافراز که صفت شهدای حاضر برازنده ی قامت زخم خورده و تکیده، امّا استوارتان است که با پیشکشِ پاره های پیکر نازنین تان، نام و یاد شهدای ناظر را در اذهان زنده نگه می دارید و الحق و والانصاف بهشت را به بهاء ستانده اید، نه به بهانه.
اینجانب خاضعانه در مقابل این عظمت، وقار و ابهت سرِ تعظیم فرو می آورم.
یقیناً این قلم در تشریح و تجلیل از رشادت، جان فشانی های مثال زدنی در نیل به درجه ی پر افتخار جانبازی نارساست و اجر و پاداشتان جز از پیشگاه سخاوتمند خداوند رحمان و رحیم، میسور نیست. 
                                                                                             سید محمود علوی