تازه های سایت
وزیر اطلاعات
سخنرانی وزیر اطلاعات در شورای تأمین استان قم آئین معارفه مدیر کل اطلاعات استان قم

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات یکشنبه مورخ 18 خرداد ۹9 در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اطلاعات استان قم، خدمت در قم را توفیق الهی دانست و گفت: تقدم کار امنیتی در وزارت اطلاعات، پیشگیری از وقوع جرم و مفاسد است.
دکتر علوی پیوند تنگاتنگ اقتصاد، فرهنگ، توسعه سیاسی، اجتماعی و علمی با امنیت را مورد توجه قرار داد و افزود: دو مقوله ی امنیت و سلامتی که از سوی رسول اکرم(ص) نیز به عنوان نعمت های الهی یاد شده، در سایه سایر زیرساخت ها محقق خواهند شد.
وزیر اطلاعات اثرات مخرب نا امنی را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه تامین امنیت جزء حقوق مردم بر حاکمان است افزود: تامین امنیت برای شهروندان یکی از وظایف و اولویت های اساسی است.
وی با بیان اینکه یکی از پیش نیازهای ارتقاء ایمان و معنویت در جامعه توسعه امنیت است خاطرنشان کرد: خیر و برکت در سرزمین ها در سایه امنیت محقق خواهد شد.
دکتر علوی بیان کرد: باید نام دستگاه های امنیتی و انتظامی برای کسانی که مرتکب جرم می شوند رعب انگیز و برای مردم آرامش آور باشد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه پیام مسئولان امنیتی برای آحاد جامعه باید آرامش و اطمینان باشد، خاطرنشان کرد: کار امنیتی به همراه رعایت اخلاق اسلامی ماندگارترین امنیت را برای جامعه به همراه خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، همدلی مسئولان استان قم در مدیریت بحران کرونا را خوب دانست و تصریح کرد: قم عملکرد مطلوبی در این راستا داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین علوی همچنین نقش مسئولان استان را دارای ابعاد ملی دانست و خاطرنشان کرد: تقدم کار امنیتی در وزارت اطلاعات بر پیشگیری است و بایستی تلاش مسئولان استانی نیز در همین راستا باشد.
دکتر علوی در پایان ضمن قدردانی از خدمات مدیرکل پیشین اطلاعات قم در تعامل با مدیریت استان در راستای پیشگیری از تخلفات و تأمین امنیت، مدیر کل جدید اطلاعات استان قم را معرفی نمود. 
روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات