پربیننده ترین اخبار
انتخابات
اطلاعيه روابط عمومي وزارت اطلاعات تقدير و تشكر از حضور مردم در پاي صندوق هاي راي


مردم ايران از گذشته حماسه ساز بوده اند. تفاوت اين مردم مومن و غيور با ساير مردم جهان همين است كه حماسه آفرين و تاريخ ساز بوده اند. اين مردم در لبيك به ولي امرخود با حضوري پرشكوه و با افتخار به دو سنگر و ركن جلو برنده ي انقلاب، راي حضور و همدلي و همزباني دادند تا دشمنان انقلاب مثل هميشه مايوس از نقشه هاي نرم  و سخت خود بشوند.
آفرين بر شما مردم قهرمان، مستحكم و با ايمان كه در انتخابات هفتم اسفند1394 طراوت و تازگي مجدد را براي درخت پر نور و پرثمر انقلاب اسلامي هديه كرديد و بارقه ي اميد و روشنايي بيشتر را در دل مومنين به انقلاب ودوستداران نظام مقدس جمهوري اسلامي جا نهاديد.
سربازان و خدمتگزاران شما در لباس سربازي گمنام حضرت ولي عصر (عج) با تبريك و تشكر از حضور شما در پاي صندوق هاي راي، از خداوند متعال بهروزي هميشگي شما ملت سرافراز و سربلندي و عزت مستدام ايران اسلاميمان را در جهان خواستارند.
قطعاً منتخبين مردم نيز با تمسك به وحدت كلمه، با توكل به خداوند تبارك و تعالي و پشتيباني ملت هميشه در صحنه، ماموريت داده شده از سوي ملت را به احسن وجه انجام داده و ايران اسلامي را در رسيدن به آمال و آرزوهاي بزرگ انقلاب اسلامي ياري خواهند كرد انشاءالله .

                                                                                            روابط عمومي وزارت اطلاعات