اخبار استان ها
وزیر
1398/5/15 سه‌شنبه وزیر اطلاعات: چتر امنیت باید بر سر همه شهروندان گسترده باشد

وزیر اطلاعات گفت: چتر خدمت، آرامش و امنیت آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج) باید بر سر همه شهروندانی که نیت به چالش کشاندن جامعه را ندارند، گسترده باشد.
   حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی امروز سه شنبه مورخ 15 مرداد 1398 در جمع استاندار، معاونان استاندار و فرمانداران استان اصفهان با بیان این که ما باید چتر امنیت، آسایش و آرامش بر سر مردم باشیم، افزود: در حکومت اسلامی همه افراد جامعه باید از کرامت، احترام، اشتغال و امنیت برخوردار باشند.
   وی با اشاره به آیات و روایات از معصومین (ع) درخصوص ضرورت تشکیل حکومت برای تأمین امنیت، معیشت و عدالت اظهارداشت: براساس آموزه های دینی ، خدمت رسانی به مردم توصیه شده است و در مسئله حکومت باید حکیمانه و خردورزانه تصمیم گرفت و عمل کرد.
   وزیر اطلاعات اضافه کرد: امنیت باید موجب ارتقای انگیزه مردم در عرصه های مختلف شود و مسئولان باید قدر لحظات خود را برای خدمتگزاری به مردم بدانند.
   وی مسئولیت ها را عرصه آزمون الهی دانست و با اشاره به حکومت حضرت سلیمان که آن را تفضل خداوند برای امتحان شکرگزاری و خدمت به مردم می دانست، افزود: فرمانداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز با خوشرویی مشکلات مردم را حل کنند. 
   حجت الاسلام دکتر علوی با بیان این که در جامعه اسلامی باید مهر و محبت موج زند و از تبادل نفرت پرهیز شود، اظهارداشت: فرمانداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) باید بی منت و بدون اذیت به مردم خدمتگزاری کنند. 
   وی بر رسیدگی به خانواده ها، توجه به طبقات پایین جامعه، بستن پیمان با خداوند و جلب رضایت امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) در کارها تاکید کرد و گفت: این گونه امور موجب جاودانگی عمل و کسب آرامش خواهد شد. 
   دکترسید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز سه شنبه به منظور شرکت در گردهمایی ائمه جمعه و فرمانداران اصفهان به این استان سفر کرد. 
   در جریان این سفر، وزیر اطلاعات ساختمان جدید ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان اصفهان را افتتاح کرد. 

 
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات