پربیننده ترین اخبار
خبرگان
وزیر اطلاعات در مجلس خبرگان رهبری: برنامه های خرابکارانه دستگاه های اطلاعاتی دشمن برای ایجاد نا آرامی در کشور خنثی شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات، روز سه شنبه ( 10 شهریور 94 ) در نطق پیش از دستور هجدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری گفت: برنامه های خرابکارانه و ضد امنیتی دستگاه های اطلاعاتی دشمن برای ایجاد نا آرامی و انجام انفجارهایی در مناطق مختلف کشور خنثی شده است.
وزیر اطلاعات افزود: با تدابیر و زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) برنامه های خرابکارانه دشمن در کشور خنثی و تیم های عملیاتی خرابکار، شناسایی، دستگیر یا به هلاکت رسیدند.
وی با یادآوری 12 شهریورماه روز مبارزه با استعمار انگلیس، یاد و خاطره علما ،مجاهدین و شهدا را در مبارزه با استعمار و استکبار گرامی داشت.
دکتر علوی با تشریح عملکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم و تدابیر این وزارتخانه برای ایجاد امنیت و آرامش پایدار در جامعه اظهارداشت: رویکرد این وزارتخانه در دولت یازدهم مبتنی بر پیشگیری است و ما تلاش می کنیم به جای این که افراد، جذب سازمان ها و سرویس های جاسوسی شوند و بعد ما پیگیر برخورد با آنها باشیم، اجازه ندهیم زمینه جذب افراد به این گونه سازمان ها فراهم شود.
وزیر اطلاعات به تعامل خوب علمای شیعه و اهل سنت اشاره کرد و یادآور شد: با تعامل خوبی که با علمای اهل سنت داشته ایم از جذب افرادی از اهل سنت به داعش و گروه های تکفیری جلوگیری شده است.