پربیننده ترین اخبار
همایش
آئین اختتامیه دومین همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات برگزار شد

   آئین اختتامیه دومین همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات و جامعه اطلاعاتی کشور بعد از ظهر یکشنبه  مورخ 27 مرداد 1398 با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
   جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور در این مراسم با اشاره به ضرورت اقدامات دانش پایه در عرصه امنیت بر توسعه و ارتقاء سطح این گونه نشست های تخصصی و گردهمائی اندیش ورزان تاکید کرد.
   وی خاطر نشان کرد: موضوع روش‌های تحلیل اطلاعات یک موضوع  اساسی و مهم است؛ چراکه در آن روش‌ها و تکنیک‌های تحلیل موضوعات و به نتیجه رساندن آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
   در این همایش همچنین کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی، اساتید و نخبگان علمی و دانشگاهی به بیان دیدگاه‌ها و روش‌های نوین تحلیل اطلاعات پرداختند. تجلیل از مقالات برگزیده و رونمایی از مجموعه کتاب‌های چهار جلدی مقالات همایش که حاوی مقالات برتر است از دیگر برنامه‌های دومین همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات بود.
   دومین همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات با هدف تبیین و ارتقای روش‌های تحلیل‌اطلاعات در بخش‌های رفتارهای جمعی، محیط امنیتی، کنشگران سیاسی اجتماعی و منازعات و بحران‌های منطقه‌ای و بین المللی برگزار شد.

 
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات