اطلاع رسانی

اخباربيشتر

پنجشنبه1مهر1400

دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

دولت سیزدهم مصمم است تمام توان خود را در خدمت به مردم قرار دهد / توطئه‌های دشمن برای اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها را ناکام گذاشته‌ایم.   

حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید اسماعیل خطیب ‌در سفر چهارشنبه شب خود به استان آذربایجان‌غربی و در دیدار با حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه اظهار داشت: دولت آیت‌الله رئیسی مصمم است که تمام توان خود را در خدمت به مردم قرار دهد.
وزیر اطلاعات با ابراز تأسف از اینکه دشمنان در صدد ایجاد توطئه‌های مختلف برای اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها هستند گفت: بی‌تردید تیزبینی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و از سویی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تمام توطئه‌های آنان را ناکام گذاشته است.
وی برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه‌های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: امنیت پایدار زمینه را برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر مردم فراهم می‌کند.
وزیر اطلاعات همدلی، همراهی و هم‌افزایی بین همه اقشار را در آذربایجان‌غربی مهم دانست و خاطرنشان کرد:  در این استان تمام ادیان، اقوام، مذاهب و همه اقشار باید بتوانند از مواهب موجود به‌صورت یکسان بهره‌مند شوند.
در ادامه نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار رضایت الهی را در گروی خدمت صادقانه به مردم دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های آذربایجان غربی می‌طلبد که دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی با بیان اینکه آذربایجان غربی رنگین‌کمان مذاهب و ادیان است که با یک وحدت مثال‌زدنی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند افزود: مردم بصیر استان وحدت خود را در برابر توطئه‌های مختلف حفظ کرده‌اند که امیدواریم با تمهیدات دولت این یکپارچگی افزایش یابد.

 
 
شایان ذکر است حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب، صبح روز چهارشنبه به همراه جمعی از هیئت همراه با حضور در باغ رضوان ارومیه بر سر مزار مرحوم شیخ غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان‌غربی به این مبارز نستوه انقلابی و مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگي و شغلي خود اسناد طبقه بندي شده و محرمانه دولتي را يافتيد ، مراتب را به تلفن 113 گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستي 113 بيندازيد.