پربیننده ترین اخباربيشتر

پنجشنبه4شهريور1400

آغاز به کار حجت الاسلام و المسلین خطیب در وزارت اطلاعات

جناب آقای خطیب پس از معرفی از سوی رئیس جمهور محترم، با اخذ رأی اعتماد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر اطلاعات از امروز کار خود را در سربازخانه امام زمان (عج) آغاز کرد. 

حجت الاسلام و المسلین سید اسماعیل خطیب پس از اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی، به عنوان وزیر اطلاعات به همراه سایر اعضای محترم هیأت دولت سیزدهم، روز پنج‌شنبه 6 شهریور1400 به زیارت حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان رجایی و باهنر رفته و پس از شرکت در جلسه هیأت دولت، وارد وزارت اطلاعات شد.
ایشان پس از زیارت مزار مطهر شهدای گمنام وزارت اطلاعات، مورد استقبال حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی قرار گرفت و به اتفاق وی وارد دفتر محل کار شد و برنامه‌های کاری خود را شروع کرد.

 

 
حجت الاسلام و المسلین خطیب پس از معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات از سوی رئیس جمهور محترم، روز چهارشنبه با اخذ رأی اعتماد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر اطلاعات انتخاب و از امروز کار خود را در سربازخانه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آغاز کرد. 

 
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی

 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگي و شغلي خود اسناد طبقه بندي شده و محرمانه دولتي را يافتيد ، مراتب را به تلفن 113 گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستي 113 بيندازيد.