پربیننده ترین اخباربيشتر

يكشنبه14شهريور1400

دیدار رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه با وزیر اطلاعات

وزارت اطلاعات برای کمک به پیشگیری و سالم‌سازی محیط قوه قضاییه، آمادگی دارد / ارائه‌ی خدمت بهتر به اعضای شورای هماهنگی اطلاعات و هم‌افزایی در این شورا از اهداف مهم وزارت خواهد بود.

 رئیس و معاونین مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، در محل وزارت اطلاعات با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات ملاقات کردند.
حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین خطیب به عنوان وزیر اطلاعات، گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در آن حفاظت در جهت سالم‌سازی محیط قوه قضاییه به رئیس جامعه‌ی اطلاعات کشور ارائه نمود. آقای عبداللهی ابراز امیدواری کرد در دوره‌ی مسئولیت جناب آقای خطیب، تعامل و هماهنگی بیشتری بین اعضای جامعه‌ی اطلاعاتی کشور صورت گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات نیز اعلام نمود وزارت اطلاعات برای کمک به پیشگیری و سالم‌سازی محیط قوه قضاییه، آمادگی دارد. وی همچنین تأکید نمود ارائه‌ی خدمت بهتر به اعضای شورای هماهنگی اطلاعات و هم‌افزایی در این شورا از اهداف مهم وزارت خواهد بود و انشاءالله همکاری همه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی تحت فرماندهی مقام معظّم رهبری (مدّظلّه‌العالی) به ایجاد امنیت پایدار و مردم محور و ایران قوی منجر خواهد شد.  

 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگي و شغلي خود اسناد طبقه بندي شده و محرمانه دولتي را يافتيد ، مراتب را به تلفن 113 گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستي 113 بيندازيد.