پربیننده ترین اخباربيشتر

يكشنبه14شهريور1400

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات

حجت الاسلام والمسلمین خطیب حضور گسترده و فعال ناجا در تأمین امنیت کشور را ستودنی معرفی و از تلاش شبانه روزی نیروهای خدوم این نیرو تشکر کردند.

سردار سرتیپ پاسدار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به اتفاق چند تن از معاونین آن نیرو، با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار نمودند.
سردار سرتیپ اشتری در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین خطیب به عنوان وزیر اطلاعات، آمادگی نیروی انتظامی برای افزایش سطح تعامل و همکاری‌ها در جهت تأمین امنیت کشور را اعلام نمود.
وی گفت: تعامل مناسبی بین جامعه‌ی اطلاعاتی برقرار بوده که باید سطح آن عمق بیش‌تر یابد.  
حجت الاسلام والمسلمین خطیب، وزیر اطلاعات ضمن تشکر از خدمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی کشور، حضور گسترده و فعال ناجا در تأمین امنیت کشور را ستودنی معرفی و از تلاش شبانه روزی نیروهای خدوم این نیرو تشکر کردند. ایشان با اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری (مدّظلّه ‌العالی) مبنی بر محور بودن وزارت اطلاعات در بین دستگاه‌های اطلاعاتی و ضرورت همکاری این وزارت با سایر دستگاه‌های عضو، تأکید داشتند در دولت آیت‌اله رئیسی تلاش خواهیم کرد تا سطح همکاری‌های فی مابین اعضای جامعه‌ی اطلاعاتی در تراز انتظارات مقام معظم رهبر (مدّظلّه ‌العالی) برسد.

 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگي و شغلي خود اسناد طبقه بندي شده و محرمانه دولتي را يافتيد ، مراتب را به تلفن 113 گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستي 113 بيندازيد.